Stop bluźnierstwom!

Apelujemy do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego o natychmiastową reakcję na bluźniercze plakaty na ulicach stolicy

18 – tyle osób podpisało petycję

Nie pozwólmy plugawić naszych wartości!

W ostatnich dniach ulice Warszawy zostały oklejone plakatami death-metalowego zespołu Behemoth. Zespół Adama Darskiego znanego pod pseudonimami “Nergal” a niegdyś nawet “Holocausto”, po raz kolejny postanowił splugawić święte wartości i wizerunki, tym razem kpiąc z Krzyża Naszego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa.

Postawimy kres kolejnej prowokacji tych marionetek szatana! Dołącz do apelu, aby te plakaty zniknęły z ulic Warszawy!

Słudzy diabła nie będą nam zaśmiecać miast!

Po raz kolejny w przestrzeni publicznej dochodzi do manifestacji szatanizmu. Jako katolicy nie możemy pozwolić, aby nasze dzieci atakowane były tego rodzaju profanacjami, które odbierają świętości jej właściwą cześć. 

Zjednoczmy się, aby pokazać diabłu i jego sługom, że nie ma dla nich miejsca na ulicach naszych miast.

Treść petycji:

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy

dr Rafał Trzaskowski

 

Szanowny Panie Prezydencie!

 

W ostatnich dniach na ulicach stołecznego miasta doszło do haniebnej prowokacji przygotowanej przez zespół Adama Darskiego.  Jest to już kolejna podobna akcja na koncie lidera satanistycznego zespołu Behemoth.

Cała dotychczasowa “twórczość” i pozasceniczna działalność Adama “Nergala” Darskiego, nastawiona na obrażanie oraz kpienie z osób i wartości bliskich zdecydowanej większości Polaków nie powinna była nigdy wyjść do sfery publicznej z rynsztoku satanistycznego światka.

Pragnę wyrazić oburzenie kolejnym aktem pogardy kierowanym przeciwko wartościom, które stoją u początków polskiego narodu i naszej państwowości. Jest to również odrzucenie historii miasta Warszawy, które od wieków stanowi ważny punkt na duchowej mapie Polski.

Plakat nowego albumu w bulwersujący sposób obraża chrześcijan, którzy w znaku świętego Krzyża widzą nadzieję zbawienia. Oplecenie Krzyża wężem, symbolem Szatana – Zła, oraz uczyniony z krucyfiksów kolaż odwróconego krzyża to nie tylko profanacja, ale też splugawienie najdroższej katolikom i wszystkim chrześcijanom wartości Męki i Śmierci Naszego Pana.

 

Panie Prezydencie!

Zadeklarował Pan publicznie, że wyznaje Pan wiarę katolicką. Wierzę, że jest to sprawa ważna również dla Pana, dlatego też żądam stanowczej reakcji, aby prowokacyjne plakaty wywieszone w zarządzanym przez Pana mieście zostały usunięte z jego ulic. Nie stanowią one w żadnym razie wartości chronionej konstytucyjnym prawem do wyrażania swoich poglądów. Wręcz przeciwnie – można tutaj domniemywać celowego obrażenia uczuć religijnych, aby poprzez kontrowersję i sensację zyskiwać na popularności!

 

Z wyrazami szacunku

Zaapeluj do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego

Podpisz apel przeciwko obecności satanistycznych plakatów zespołu Behemoth w przestrzeni publicznej miasta Warszawy

Akcja zakończona!